Telefon mu alıyoruz, oyun mu? GTA The Trilogy: The Definitive Edition fiyatı şaşırttı

Yılların eskitemediği serilerden GTA yeni bir seri ile geliyor. Oyun severlerin bir müddettir merakla beklediği oyun serisi Rockstar Games tarafından yapılan resmi bir açıklama ile duyuruldu.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition‘ın çıkış fiyatı da böylelikle belirli oldu. Rockstar Games, GTA 3’ün 20. yıl dönümü için Grand Theft Auto Online’da GTA 3’e özel süprizler yapacağını duyurdu. 11 Kasım 2021’de GTA 3’ün yıl dönümü kutlanacak.

Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition oyun severleri üzecek bir fiyatla geliyor

Oyun sevenleri heyecanlandıran seriden haberler gelmeye başlasa da fiyat bilgisi üzere ayrıntılar oyuncuları üzecek tipten. Görünüşe nazaran efsanevi serinin etiket fiyatı 70 Euro olacak. Neredeyse 1000 TL olacak oyun fiyatıyla GTA sevenleri şaşırttı. Şimdi oyunun fiyatı şirket tarafından resmi olarak onaylanmadı, lakin oyun perakendecisi Base.com yenilenen GTA Definitive Edition koleksiyonu için ön siparişleri açtı. Base.com’un internet sitesinden alınan bir imgeye nazaran de GTA Definitive Edition koleksiyonu için 70 Euro fiyat etiketi görülüyor.

Rockstar Games, daha evvel Mart ayında yaptığı bir açıklamada “ABD’de en son 2005, 2006’da bir ön cephe fiyat artışının gerçekleştiğini, bu yüzden tüketicilerin buna hazır olduğunu düşünüyoruz” tabirlerini kullanmıştı. Duyuruya bakılırsa oyunun fiyatı resmi olarak açıklandığında da 70 euro ve üzerinde olacak üzere görünüyor. Şirket yeni oyun serisinin gelişmiş grafikler ve görsel güzelleştirmelerle geleceğinin altını çiziyor. Oyun severlerin merakla beklediği Grand Theft Auto The Trilogy: The Definitive Edition için fragmanın gelmesi bekleniyor. Siz oyunun fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce GTA için kıymet mi? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Google Pixel 6 serisi kanlı canlı sızdırıldı: iPhone 13’e rakip mi? başlıklı makalemizde Pi̇xel 6 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir