İş insanı Cüneyt Yılmaz korkunç sona bu videoyu çekip gitti

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz’ın oğlu iş adamı Cüneyt Yılmaz, 22 Nisan’da 14 yaşındaki kızı Zeynep Yılmaz’ı boğarak öldürdü.

Süperhabertv’den Mevlüt Yüksel’in haberine göre 8 sayfalık bir mektup yazan Yılmaz, ardından intihar etti. Yaklaşık 5 yıldır psikolojik tedavi gören Yılmaz’ın yazdığı mektup incelemeye alındı.

Savcılık yetkilileri, Yılmaz’ın mektubunda eşinin kendisini aldattığını öne sürüp “Bu olayın tek sorumlusu eşimdir” yazdığını belirtti

HELALLİK İSTEYİP GİTTİ

Cüneyt Yılmaz’ın kızını boğarak öldürmeden ve intihar etmeden önce çektiği son görüntüye ulaştı. Aracıyla eve giderken cep telefonu ile bir video çeken Yılmaz’ın sık sık iç geçirdiği ve durgun bir konuşma yaptığı görüldü.

Anne ve babasına hitaben Yılmaz “Anne baba merhaba… Eee yok yani… Ben böyle bi şeyin yaşandığına yüzde bir milyon eminim. Hiç bir şeyim şüphem yok aklımda. Yani kaç seferdir karşıma alıyorum, konuşuyorum, anlatıyorum. Yok.. Bir şekilde saklıyor ya, yani yok ya saklıyo.. Ama her şey ortada, zaten göreceksiz her şeyi ortaya dökülecek göreceksiniz. Artık diyorum yani böyle şeyim yok.. Ne artık ona karşı ne inancım var,ne bir şeyim var. Hiç bir şeyim yok ona karşı. Hiç bir şeyim yok..” diyerek sözlerine başladı.

“KIZIMI DA ALIP GİDİYORUM…”

Sesinin zaman zaman titrediği görülen Yılmaz, konuşmasının devamında ise ağlamaklı olarak şunları söyledi:

“Bu artık bu zıvanadan çıkmış. Hani bir şeyi bitirdiğini falan da şey değilim, yani böyle bir şey falan yapmıyor. Konu hala devam ediyor. Bilmiyorum yani ben bununla… Ha bu yürümeyecek…Tamam ama şey de istemiyorum artık.. Yani bunları kafamda düşünmek taşınmak, böyle tartmak da istemiyorum. Çünkü gerçekten artık çok yoruldum. He Zeynep’i bırakmayacağım ona. Zeynep’i ona bırakmayacağım.O haketmiyor, onu haketmiyor… Bırakın o artık kendi vicdan azabı ile yaşasın.O vicdan azabı zaten ona yeter. Tamam mı… Yani onun ölümü onun için bir kurtuluş. Ha onu yaşatmayacağım ona.. Onu ona yaşatmayacağım. Ben kızımı da alıp gidiyorum. Haklarınızı bana helal edin. Benden yana hakkım geçtiyse size, kat be kat helal olsun. Baba hakkını sen çok helal et. Çünkü ilgilenemedim son zamanlarda senle… Yani kafam inanılmaz dolu.. Hiç bir şey yapasım yok. Yani böyle hiç birşeyim..”

Bir önceki yazımız olan Süper Lig'de 37'nci hafta hakemleri belli oldu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir