Hazırlanın Karayipler’e Gidiyoruz! Valorant’ın Yesyeni Haritası Breeze Nihayet Karşımızda

Bizleri tropikal bir cennetin tam ortasında amansız çatışmaların içine atacak olan Breeze haritası yayınlanan bir tanıtım sineması ile oyuncuların beğenisine sunuldu.

Büyük bir popülerliğe erişmiş olan Valorant içeriğini daima yeni tutuyor

Yeni haritalar, karakterler, silah kaplamalrı, oyun modları, etkinlikler ve çok daha fazlası ile Valorant halihazırda ulaştığı önemli oyuncu kitlesini elinde tutarken yenilerini de kendine çekiyor.

Beşinci harita Breeze yakında bizlerle

Oyunun şimdilik en yeni haritası olan Icebox yerini Breeze’e vermeye hazırlanıyor. Icebox’ın soğuk ve karlı atmosferinin akabinde Breeze bizleri tatlı meltemlerin estiği tropikal Karayip kıyılarına davet ediyor.

İşte karşınızda Breeze

Harita hem içerdiği kapalı alanlarda sıcak çatışmalara sahne olacak hem de bol bol açık alan ile menzilli çatışmalara müsaade verecek. Her iki durumda da oyuncular yeteneklerini ve casuslarının özel güçlerini kullanarak oyun alanını rakibe dar etmeye çalışacaklar.

Pekala Breeze ne vakit oyuna ekleniyor?

Merakla beklenen yeni harita oyunun 3. Kısım ile birlikte bizlerle olacak. Bunun için de fazla beklememize gerek kalmayacak. Çünkü 2. Kısım 26 Nisan tarihinde sona erecek.

İpuçları daha evvelden verilmişti

Oyunculara çözülecek küçük gizemler ve minik ipuçları bırakmayı seven Riot Games Breeze haritasının geleceği ve teması hakkında öbür haritalara kimi ufak ayrıntılar serpiştirmişti. Reklam panolarında yer alan tanıtımlar da bunlardan biriydi.

İlginizi Çekebilir

Bir önceki yazımız olan UYGUN Partili Aytun Çıray Thodex'i sordu: Siyasilerle münasebet soruşturulacak mı? başlıklı makalemizde İş, Kri̇pto Para ve Para hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir