Beşiktaş’tan Aboubakar’a yeni mukavele

Üstün Lig‘de şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Beşiktaş, bir yandan da gelecek dönemin takım planlamasını yapıyor.

Kara Kartal’da iç transferde Aboubakar gelişmesi yaşandı.

Skorer’de yer alan habere nazaran Kartal’da dönemin kalan kısmında 2 maçta daha forma giymesi halinde 30 sayısını bulup kontratı 1 yıl daha uzayacak olan Kamerunlu oyuncu için West Ham United’ın ilgisi bulunuyor.

Skorer’de yer alan habere nazaran Kartal’da dönemin kalan kısmında 2 maçta daha forma giymesi halinde 30 sayısını bulup mukavelesi 1 yıl daha uzayacak olan Kamerunlu oyuncu için West Ham United’ın ilgisi bulunuyor.

Kontratında 8 milyon Euro’luk çıkış unsuru bulunan başarılı futbolcudan daha fazla yarar elde etmeyi planlayan idarenin, deneyimli isimle dönem sonunda masaya oturup bu maddeyi değiştirmeyi istediği belirtildi. Bu atılımla Aboubakar’ın 1.2 milyon Euro olan maaşının artırılması da bekleniyor.

Kontratında 8 milyon Euro’luk çıkış unsuru bulunan başarılı futbolcudan daha fazla çıkar elde etmeyi planlayan idarenin, deneyimli isimle dönem sonunda masaya oturup bu maddeyi değiştirmeyi istediği belirtildi. Bu atılımla Aboubakar’ın 1.2 milyon Euro olan maaşının artırılması da bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Trabzonspor, Sivasspor hazırlığı! başlıklı makalemizde Trabzon maçı ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir